"Apa trece, pietrele ramin."

*mr. president

17. září 2013 v 17:39 | (Katie) |  on theme
I když už je dávno po volbách a téma týdne "Miloš Zeman" je už poněkud mimo mísu, i tak se k tomu chci zpětně vyjádřit. Poprvé jsem totiž nějak více prožívala volby. Otevřeně přiznávám, že se stavím na stranu AntiMiloš. Mým favoritem byl je a bude Kája Schwarzenbergů.
Nevím proto, co se tehdy stalo... Chápu všechny pro i proti obou kandidátů, ale i když tomu přistoupím čistě nezaujatě, nemůžu smýšlet po Milošovsku... Vždyť ho nikde v okolních zemích nemá nikdo rád... A přesto zvítězil...
A to to všechno začalo jako nevinný vtip, kdy se sešli Čech, Žid, Rakušan, Japonec a Avatar... Nic proti, ale označení Čech se mi sem opravdu nehodí... Spíše Moravák. A nic ani proti Moravě... Ale zejména kvůli jejím hlasům se teď musí Pražský hrad tetelit pod zadkem "kamaráda z Vysočiny".Nemůžu se zbavit pocitu, že následujících 5 let budu nucena ignorovat člověka, který bude na očích týden co týden. Jen ten pohled na něj a už se obracím směr koupelna a zvedám záchodové prkýnko. Ono kdyby jen ten pohled. Stačí, když otevře pusu, a ten "medový hlásek" vám zalije uši. V tu chvíli bych si nejraději prohnala kulku hlavou.

Ano, uznávám, že je to velice zkušená politik, ale to pořád nemusí nic znamenat. Za hranicemi země není zrovna moc oblíben a jeho povislý obličej bude akorát hyzdit obrazovky evropských televizí.

Pořád ale přemýšlím nad tím, co od něj čekat. Jeho předvolební kampaň přeci nebyla vůbec čistá a férová. Jeho urážení ostatních a samolibé chování neznalo meze. Jediné, co opravdu ovládá, je navážení se do svých politických kolegů. Svůj čas se pak snaží získat skrze větu, která je uvařena z nespočetku doplňkových slov. Nic podstatného ale není řečeno.

Pokud se z toho za těch 5 let vyklube něco moudrého, tak asi začnu věřit na zázraky.

Potupná je také ještě jedna věc - přežívá na území, které ho nezvolilo. Jediná Praha se mu vítězně vzepřela a jeho usazení tady mi přijde trochu jako provokace.

Jen čekám, kdy se na hranicích země objeví cedula "Tady je Milošovo" a naše myšlení se poněkud přehoupne na druhou stranu. Tohle individuum by nemělo přicházet do styku s důležitými lidmi, kteří by poté mohli změnit na naši zemičku názor jako na národ naprostých alkoholiků, zabedněnců, drzounů a samolibců.
Nenechám se prostě soudit podle prezidenta, kterého jsem nevolila.

Takže Welcome to the Hell, mr. presiden Zeman. Karlovci Vám tohle nikdy nezapomenou a v příštích pěti letech se vzepřou a dosadí na trůn svého krále ;)

Příjemnou vládu a nohy v teple přeji :P
Vaše "volím Karla" Katie


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sayhey sayhey | Web | 17. září 2013 v 20:11 | Reagovat

Jako bys mi četla myšlenky, včera jsem přemýšlela, že bych se k tomuhle tématu taky ráda vyjádřila protože jsem prostě neměla chuť psát článek o Zemanovi když byl na TT. Ve všem stebou souhlasím. Absolutně nechápu jak ho lidi mohli volit, stejně celou dobu dokázal lidi urážet. Většina lidí z něj má prdel, radši to neřeším ale nechápu jak tohle může být hlava státu. Kam jsme to dospěli?

2 Katie* Katie* | Web | 17. září 2013 v 22:15 | Reagovat

[1]: Slušně řečeno? Do... NE to nejde říci slušně :) a Nechci být vulgární :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama