"Apa trece, pietrele ramin."

*still the same s***

6. listopadu 2013 v 23:03 | (Katie) |  occasional diary
Budík, škola, práce, padnout ksichtem do postele... Budík, škola, práce, padnout ksichtem do postele... Budík, škola, za 5 z testu, 5 piv na žal, dopotácení se domů, padnout ksichtem do postele... Budík, škola, jediné volné odpoledne strávené v učení, padnout ksichtem do postele... Budík, škola...
Still the same SHIT!

Svědomí mě hryže stále víc a víc... Připomíná mi, jak zanedbávám blog a vše s ním spojené... Jenže mého volného času je čím dál tím méně a den prostě není nafukovací, aby se dalo stihnout vše, co by člověk chtěl. Proto jsem ráda za tuhle malou chvilku, kdy si můžu večer sednout s vědomím, že opravdu nemusím nic dělat a jít vklidu spát. I když jsem po práci vyčerpaná, stále udržuji oční víčka otevřená v té míře, aby stíhala pobírat, co provádějí moje prsty na klávesnici. Občas přijde nějaký ten překlp (pardon překlep), ale od čeho je chytré tlačítko backspace :D Uáááá.... pardon, jsem unavená...

Procházka na čerstvém vzduchu, jedno cígo k tomu a hned se zase můžu soustředit na práci.
Ano, čtete správně... Dlouho jsem vám to tajila, ale nevydržela jsem to. Nikotin je správný kamarád, který mě podrží ve chvílích, kdy je mi těžko. Ale i tak jsem na sebe vcelku pyšná. O prázdninách mi nedělalo problémy vytáhnout půl krabičky až krabičku denně. Jakmile začla škola, ze dne na den jsem s tím sekla. A vydržela to parádních 14 dní. Jenže pak přišla taková menší krize a moje nervy požadovaly to, na co byly zvyklé. Podlehla jsem sama sobě. Ale už to není tak hrozné, jako předtím. Krabička mi vystačí zhruba na 5 dní, takže to vychází na 2 krabičky za týden, jelikož o víkendu spotřeba stoupá. Vím, že kdybych se dokázala překonat a sekla s tím nadobro, ušetřila bych spoustu peněz, kterých v poslední době opravdu mnoho nebývá. Ale už to prostě ke mě patří a jen tak se to neodnaučím.
Naivně ale věřím tomu, co se říká - člověk přestane se vším, až ho to omrzí.
Doufám, že ten čas přijde.

Uááá... Pardon, ale tohle už asi neudržím. Když usnu za stolem, probudím se s čudlíky z klávesnice na čele, a není to moc příjemné (z vlastní zkušenosti).
Takže pokud mě omluvíte, jdu si dopřát zasloužených 8 hodin spánku.
Zítra mě totiž čeká zážitkový den - nejdříve koncert v Rudolfinu, kde si poslechnu svého milovaného Mozarta, a následně O2 Arena a Nickelback! Má nejmilovanější kapela poprvé navštívila Českou republiku, a to si nesmím nechat ujít.
Určitě se můžete těšit na článek, který téhle kanadské partičce věnuji. To slibuji ;)

Tak se zatím mějte hezky, dobře se vyspinkejte, a odpuste mi můj nedostatek času. Pokusím se skrze černou magii prodloužit den alespoň o pár hodin, abych stíhala psát sem a k tomu číst články mých oblíbených blogerek.
Myslím na vás holky moje (Malaika-hatia a Emily)

Dobrou noc ;)

Vaše Katie
(ano, fotka je z Gothic larpu; pokud se mi dostane toliko času, ráda vás seznámím se středověkým životem na Točníku, který mi bylo ctí prožít... a nebylo to žádný kafíčko :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bajus-ik Bajus-ik | 7. listopadu 2013 v 16:34 | Reagovat

To s tým preklepom poznám :D :D stáva sa mi to dosť často :3 ja tiež často nestíham blog, máme sa tiež dosť učiť a keď mám aj čas nie som doma.. :))

2 Cassie Cassie | E-mail | Web | 8. listopadu 2013 v 16:36 | Reagovat

Ahojky Katie.:)

Jsem (byla jsem) Emily Rose z blogu mrs-evil.blog.cz, který jsem bohužel musela zrušit kvůli tomu, že se o něm někdo dozvěděl... je mi to líto.:X Kvůli bezpečnosti jsem si tak změnila adresu blogu a přezdívku. Budu moc ráda, když mi do komentářů na blogu napíšeš, jestli se mnou chceš být nadále affs na novém blogu :)

3 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 9. listopadu 2013 v 8:30 | Reagovat

Jsme na tom dost podobně. :( Mrzí mě to, chybí mi ta doba, kdy jsem měla na blog spoustu času. Nečekala bych, že mě to začne tolik bavit. Tolik radosti, co mi to přineslo, občas i povzbuzení, pobavení.. Co začala škola a nemáme na to nikdo čas, je to tu všude takové polomrtvé a smutné. :/
Snad je to jen přechodné období. :)
Ty joo, já ti tak fandila. :D Ale naprosto tě chápu. I když jsem nikdy kuřák nebyla. Podle mě je i snížení počtu velký pokrok, ze dne na den je to prostě moc drsné, třeba to takhle postupně půjde samo a ani nebudeš vědět jak. :)
Doufám, že sis všechny zážitky naplno užila. :) A když už budeš u té černé magie, prodluž prosím všechny dny, jo? Děkuji. :D

4 Cassie Cassie | E-mail | Web | 9. listopadu 2013 v 12:06 | Reagovat

Já to chápu, bože, spíš tě obdivuju, že to zvládáš.:D Já kdybych byla na tvém místě, tak bych to vůbec nezvládala - na tož ještě psát na blog! :D Co se dá dělat, jak říkáš - den nafukovací není, takže i já asi začnu s Černou magií....:D A jinak naprosto souhlasím s malaika-hatia..:):

5 C. C. | Web | 9. listopadu 2013 v 15:12 | Reagovat

Sa máš, že ideš na koncert Nickelback!! Sú úžasní! Majú skvelú hudbu :)

6 Katie Katie | Web | 12. listopadu 2013 v 9:46 | Reagovat

[1]: Přesně tak :) Když už mám čas, nejsem doma :D
[3]: Cigarety mě asi jen tak nepustí :) Ale budu se to snažit omezit do budoucna ještě víc :) Ale i tak díky za podporu :)
[4]: Ne každý má poklidný život, jaký by si přál :) Ale tak zatím to zvládám - byť ztrácím mnoho sil, ale umím se vždy dobře zregenerovat :)
[5]: Lístky na poslední chvíli! A byla to paráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama